Kırbaç Hukuk Bürosu | Ankara Hukuk Bürosu, Avukatlık Bürosu
KURUMSAL
Hakkımızda

Kırbaç Hukuk olarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bilgi birikimi ve akademik çalışmalara önem veren avukatlarımız ile müvekkillerimize yardımcı olmayı sürdürüyoruz. Birçok alanda faaliyet gösteriyor ve her davanın kendine has özelliklerine uygun avukatlık hizmeti veriyoruz.

Uzmanlıklarımız kapsamında Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul ve İmar Hukuku, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, Banka Hukuku, FSH Hukuku, İnşaat Hukuku, Sağlık Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kurulduğu günden bu güne üstlenilen tüm hukuki iş ve işlemler hızlı ve etkin bir şekilde Kırbaç Hukuk Bürosu'nda çözüme kavuşturulmuştur.

Temel prensibi hızlı ve etkin çözümler üretmektir. Bu kapsamda çalışmaktan yorulmayan kadrosuyla müvekkillerine en hızlı ve etkin hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

KIRBAÇ Hukuk Bürosu olarak vizyonumuz; hukukçu kadromuzun geliştirdiği yaratıcı hukuki çözümlerle müvekkillerimizin sorunlarını bugünden öngörmek, oluşmasını önlemek, en kısa zamanda kalıcı ve etkili çözümler geliştirmek, devam eden hukuki süreçlerin takibini ise günlük olarak gerçekleştirerek en iyi şekilde sonuca ulaşmaktır. müvekkillerimizin hak ve özgürlüklerini, karşılıklı saygı ve iş kuralları çerçevesinde, profesyonel olarak savunarak, kendilerine kaliteli hizmet vermek, hukuk sistemimizdeki tüm gelişme ve değişmeleri yakından takip ederek temsil edilen müvekkiller adına uygulamak; Saygın dürüst, güvenilir, çağdaş, atılımcı, başarılı bir vizyonla adaletin gerçekleşmesi için çalışmaktır.

Misyonumuz

KIRBAÇ Hukuk Bürosu, Danışmanlık & Avukatlık hizmetlerinde hukuka, ahlaka ve meslek onuruna uygun, insan haklarına saygılı, ihtiyaca yönelik ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda büromuz, müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Müvekkili temsil ve danışmanlık hizmeti faaliyetlerini ifa ederken; evrensel ahlaki, hukuki değerler, avukatlık mesleğinin temel ilkeleri ve yükümlülükleri çerçevesinde hareket etmek;

- Hukuki uyuşmazlıkları sadece dava avukatlığı ve çekişme olarak ele almayıp, gerektiğinde uzlaşarak en hızlı ve etkin şekilde çözümlemek.

- Müvekkilin başkalarına açıklamayacağı bilgileri tarafımıza sunması durumunda bu bilgileri – özel kişisel bilgiler ve çok değerli ticari sırlar gibi – güven mahremiyet ve güven kavramı kapsamında saklamak.