Kurucu Avukat - Canan KIRBAÇ | Kırbaç Hukuk Bürosu
EKİBİMİZ
Biz Kimiz?
Canan KIRBAÇ / Kurucu Avukat
E-Posta: canan.kirbac@kirbac.av.tr

BİYOGRAFİ : 

Kırbaç Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarından Canan Kırbaç 1976 yılında İzmit’te doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayarak, 1994 yılında Özel Arı Lisesi’nden, 1999 yılında da Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Avukatlık stajını tamamladıktan sonra meslek hayatına girmiştir. 11 yıl kendi bürosunda çalıştıktan sonra 2011 yılında Av. Berkan KIRBAÇ ile Kırbaç Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Canan Kırbaç, 2014-2016 yılları arasında Ankara Barosu Sosyal Sorumluluk Projeleri Kurulu Başkanlığı, 2019-2021 yılları arasında Ankara Barosu Disiplin Kurulu üyeliği yapmıştır. Çankaya Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. İş hukuku alanında bilirkişilik sertifikası, KVKK alanında eğitim sertifikası, İş, Tüketici, Ticaret, Banka, FSH, İnşaat, Sağlık, Sigorta Hukuklarında Arabuluculuk Uzmanlık Belgeleri mevcuttur.

Yine dava, tahkim ve uyuşmazlık çözümü alanında, başta ticari sözleşmelerden doğan ihtilaflara ilişkin davalar ve yabancı tahkim kararlarının Türkiye’de uygulanması olmak üzere ofisimizin çalışma alanları arasında yer alan tüm hukuk davalarında dava takibi, alternatif uyuşmazlık çözümlerinde tahkim ve arabuluculuk hizmeti vermektedir. Şirketlere ticaret, iş, sözleşmeler konusunda geniş kapsamlı hizmet vermektedir.

İyi derecede İngilizce bilmekte olup evli 2 çocukludur.

Canan KIRBAÇ

EKİBİMİZ